2017-11-23 08:20:07

 

 


Od 1 września - Szkoła Podstawowa nr 2

2017-11-12 20:06:53 ― Redakcja


Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

-Nauka, zabawa, integracja.

2017-10-29 19:11:28

-„Czwartkowy witaminowy zawrót głowy”

2017-10-20 19:57:52

-Integracja w Długim

2017-10-11 20:20:11

 









Laureaci i Finaliści

Rok 2016/2017

Przedmiot

Finalista

Laureat

Biologia
Marta Perz
Paweł Ratajczak
Jacek Podolski

Język polski

Zuzanna Puchała
Zuzanna Karpińska

Historia
Martyna Skibińska
Albert Piórkowski
Igor Śniady
Matematyka
Aleksandra Adamczak
Fizyka

Konrad Bryzek
Dominik Olszta

Język angielski

Zuzanna Kaczmarska
Magda Szymańska
Wiktoria Zacharewicz
Filip Kramarz
Marta Perz
Język niemiecki
Paweł Ratajczak
Język francuski
Wiktoria Zacharewicz
Marta Perz
Chemia Jakub Szkiłądź
Kamil Tracz
Jakub Gołębiowski
Geografia Konrad Bryzek
Paweł Ratajczak

RAZEM

18

6



Rok 2015/2016

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język polski

Zuzanna Puchała
Jagoda Snuszka
Angelika Szygenda

Dominika Wilk
Historia
Kacper Depta
Martyna Skibińska
Albert Piórkowski
Marcin Strzesak
Dominika Wilk
Matematyka
Marcin Strzesak
Konrad Krzemiński
Fizyka

Marcin Strzesak
Jakub Byczek

Język angielski

Jan Nowakowski
Jakub Krystek
Język niemiecki
Laura Hechler
Język francuski
Aleksandra Janczewska
Dominika Wilk
Chemia Weronika Leszczyńska
Jakub Szkiłądź
Geografia Anita Firlej
Maciej Jankowski
Jakub Krystek
Jakub Byczek
Wiedza o społeczeństwie Kacper Depta

RAZEM

16

9



Rok 2014/2015

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język polski

Julia Maniecka
Alina Marciniak

Historia
Jakub Derda
Julia Maniecka
Julia Maniecka
Matematyka
Patryk Szydlik
Jakub Bornikowski
Patryk Zmuda
Konrad Krzemiński
Biologia Weronika Leszczyńska
Daria Zblewska

Fizyka

Patryk Szydlik

Język angielski

Jakub Krystek
Julian Dobryniewski
Jakub Krystek
Julian Dobryniewski
Język niemiecki
Laura Hechler
Monika Hechler

Chemia Dawid Woszczyk
Dawid Woszczyk

RAZEM

16

4



Rok 2013/2014

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język polski

Natalia Bałuczyńska
Julia Brejwo
Aleksandra Dębicka
Joanna Sobolewska
Agnieszka Szczepańska

Historia
Julian Dobryniewski
Jakub Derda
Julia Maniecka
Matematyka
Tomasz Kostowski
Patryk Szydlik
Biologia Natalia Czarniecka

Fizyka

Anna Szumigała
Geografia Julia Brejwo

Język angielski

Jakub Krystek
Alicja Protoklitow
Aleksandra Tutko
Jakub Krystek
Język niemiecki
Laura Hechler

Chemia Oskar Grabowski

RAZEM

18

1



Rok 2012/2013

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język polski

Agnieszka Matuszek

Matematyka
Michał Piotrowicz
Biologia Hanna Włodarczyk

Fizyka

Michał Piotrowicz
Geografia Sebastian Skwarek
Język niemiecki
Deuss Ramona

RAZEM

6

0



Rok 2011/2012

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język polski

Olga Bagińska
Karina Tełowska
Agnieszka Matuszek
Marta Rusakiewicz

Historia
Jakub Dzitkowski
Damian Kondratowski
Kamil Wilk
Jakub Dzitkowski
Damian Kondratowski
Matematyka
Jakub Dzitkowski
Kamil Wilk
Michał Piotrowicz
Jan Popiel
Jakub Dzitkowski
Biologia Justyna Winnicka
Hanna Włodarczyk

Fizyka

Rafał Sibiak
Jakub Berezowski
Jakub Dzitkowski
Julian Jurec
Rafał Sibiak
Jakub Berezowski
Geografia Piotr Ellas
Rafał Sibiak
Jakub Dzitkowski
Patryk Mietliński
Piotr Ellas

Język angielski

Julian Jurec
Mateusz Najda
Język niemiecki
Deuss Ramona
Deuss Ramona

RAZEM

24

7



Rok 2010/2011

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język polski

Tomkiewicz Paulina
Wieczorek Michał
Mikucka Joanna
Rusakiewicz Marta
Wandycz Ewa
Mikucka Joanna

Historia
Kosowski Piotr

Matematyka
Kosowski Piotr
Kosowski Piotr
Biologia Wojtaszak Michał
Wojtaszak Michał

Fizyka

Bukowski Krzysztof
Kosowski Piotr
Bukowski Krzysztof
Kosowski Piotr
Chemia Bukowski Krzysztof
Kosowski Piotr
Bukowski Krzysztof
Kosowski Piotr

Geografia

Sibiak Rafał
Zaldivar Batista Joanna
Wiśniowska Klaudia
Wojtaszak Michał
Sibiak Rafał
Wojtaszak Michał
Język niemiecki
Deuss Ramona

Język angielski
Jurec Julian

RAZEM

18

9



Rok 2009/2010  

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język polski

Michał Wieczorek
Alicja Zell
Paulina Tomkiewicz
Aleksander Głowacki


 

Język niemiecki
Aleksandra Kochan

Historia
Carlos Zaldivar Batista
Carlos Zaldivar Batista
Matematyka Joanna Wojcieszonek
Piotr Kosowski
Joanna Wojcieszonek
Piotr Kosowski

Fizyka 

Aleksandra Kochan
Aleksandra Kochan
Geografia Dorota Brejwo
Carlos Zaldivar Batista
Aleksander Głowacki
Krzysztof Bukowski
Dorota Brejwo

biologia 

Michał Wojtaszak

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."
Carlos Zaldivar Batista
Paweł Ura
Mateusz Malinowski

RAZEM

18

5



Rok 2008/2009  

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język Polski

Wanda Maria Dobryniewska
Luiza Nowak
Zuzanna Pawlicka
Magdalena Rusakiewicz
Alicja Zell
Justyna Ziętek
Wanda Maria Dobryniewska
Magdalena Rusakiewicz

 

Historia Mateusz Baryła
Carlos Zaldivar Batista


Fizyka Przemysław Kowalczyk
Biologia Wanda Maria Dobryniewska

Plastyka

Carlos Zaldivar
Kamil Kwiatkowski
Ewelina Miżejowska
Anna Olczyk
Maria Olczyk
Alicja Zell
Janusz Czujko
Dorota Brejwo

 


RAZEM

18

2



Rok 2007/2008  

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język Polski

Aleksandra Kałowska Aleksandra Kałowska

 

Chemia Maciej Wołoszka

Maciej Wołoszka

Fizyka Maciej Wołoszka
Daniel Skowron
Maciej Wołoszka
Biologia Justyna Zbańska
Urszula Prokopowicz
Justyna Zbańska
Historia Michał Niewiadomski -
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."

Radosław Ignatowicz

Radosław Ignatowicz

Plastyka Aleksandra Dopierała
Justyna Szymańska
Anna Ławicka
Aleksandra Dopierała

RAZEM

11

6



Rok 2006/2007

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język Polski Barbara Liszka
Aleksandra Kałowska
Agnieszka Majewska
Aleksandra Kałowska
Fizyka Łukasz Furmaniak -
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego Kamila Specka -
Plastyka Magdalena Pawlak Magdalena Pawlak

RAZEM

6

2

 



Rok 2005/2006:
 

Przedmiot

Finalista

Laureat

Geografia

Konrad Giejsztor,

Andrzej Smoliński


Konkurs Wiedzy o Sztuce Martika Pinedo - Sanchez

-

Biologia Andrzej Smoliński Andrzej Smoliński
Fizyka Andrzej Smoliński Andrzej Smoliński
Konkurs Języka Angielskiego „Sounds Good” Andrzej Smoliński
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego Mateusz Szymański
Chemia Andrzej Smoliński Andrzej Smoliński

RAZEM

8

4



Rok 2004/2005:

 

Przedmiot Finalista Laureat
Biologia Aleksandra Nowicka -
Język angielski Jakub Sójka

 

Jakub Sójka
Język niemiecki Malwina Ciesielczyk

-

Fizyka Radosław Kadziszewski

Bartłomiej Woronin

Radosław Kadziszewski

Bartłomiej Woronin

Matematyka Radosław Kadziszewski

-

Geografia Konrad Giejsztor

-

Historia Martyna Młynarczyk

-

Informatyka Andrzej Smoliński

Maciej Engel

Bartosz Pietrzak

Andrzej Smoliński

Maciej Engel

 

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" Andrzej Smoliński

Andrzej Smoliński

RAZEM

12

6

 



Rok 2003/2004:

 

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język polski

Przemysław Szkodziński

Maciej Sancewicz

-

Język angielski

 

Anna Borek

Kamil Gadomski

Piotr Jankowski

Małgorzata Stańczak

Andrzej Smoliński

Krzysztof Łowigus

Anna Borek

Przemysław Szkodziński

Język niemiecki

Jarosław Kochan

Maciej Sancewicz

-

Technika

Mateusz Rybiński

Jarosław Kochan

Mateusz Rybiński

Matematyka

Agnieszka Szpakowska

Rafał Maj

-

Geografia

Maciej Sancewicz

Maciej Sancewicz

Fizyka

Radosław Kadziszewski

Radosław Kadziszewski

Biologia

Piotr Jankowski

-

RAZEM

18

4

 

 



Rok 2002/2003:

 

Przedmiot Finalista Laureat

Język polski

Karolina Kozikowska

Aleksandra Strzelecka

-

Język angielski

Radosław Szkodziński

-

Matematyka

Agnieszka Szpakowska

Rafał Maj

-

Geografia

Maciej Sancewicz

-

Fizyka

Rafał Maj

Paweł Paszkowski

Rafał Maj

Chemia

Paweł Paszkowski

Paweł Paszkowski

RAZEM

9 2



Rok 2001/2002:

 

Przedmiot

Finalista

Laureat

Język polski

Aleksandra Strzelecka

-

Język angielski

Julia Klajda

Radosław Szkodziński

-

Język niemiecki

Agata Sroka

Aleksandra Bobrowicz

Agata Sroka

Aleksandra Bobrowicz

Chemia

Magdalena Juzwa

-

Historia

Ewa Stachowiak

Ewa Stachowiak

Sztuka

Agata Szymańska

Paulina Zduńczyk


RAZEM

9

3

 

 

Digital-System ˆ 2008 CMS by Hubert Skowronek | Wygląd strony zaprojektował Kryspin Bober