2017-09-21 05:18:07

Kontakt z redakcją - admin@gim9.gorzow.pl

Opiekun: Janina Kochan

Cześć! Nazywam się Maja Grodzka i chodzę klasy 2b. Tak jak Zuzia, będę pisać o najnowszych wydarzeniach z życia naszej szkoły. Chciałabym, żebyście mnie choć trochę poznali, dowiedzieli się co lubię robić i jakie są moje zainteresowania. Moi przyjaciele uważają mnie za dość zakręconą osobę, która wszędzie się pojawia i robi pozytywne zamieszanie :) Moją pasją jest gra na pianinie – to zazwyczaj robię w wolnych chwilach. Bardzo lubię czytać książki – szczególnie fantastyczne - i słuchać muzyki, która wpadnie mi w ucho. Interesuję się również rysowaniem, które sprawia mi ogromną przyjemność. W naszej szkole stało się coś interesującego, macie pomysł na jakiegoś newsa? Napiszcie do mnie, a na pewno krótka notka trafi na stronę! :)

Zuzia Puchała uczęszczam do klasy 2c, uważaną przez nauczycieli za dość "specyficzną" gromadkę. Ostatnio zostałam zatrudniona na naszej stronie internetowej i zajmuję się pisaniem newsów oraz sprawozdań. Można zatem powiedzieć, że jestem redaktorem. Z tego powodu postanowiłam zamieścić o sobie krótką notatkę, w której się przedstawię i poznacie mnie nieco bliżej.
W wolnych chwilach lubię rysować, a od paru lat stało się to moim hobby, które staram się intensywnie rozwijać. Innym zainteresowaniem jest słuchanie muzyki rock'owej. To jedno z moich ulubionych zajęć, chociaż talentu mi brak. Często czytam fantastykę, którą mogę z pewnością nazwać "gatunkiem stworzonym dla mnie". Do najważniejszych pozycji i najchętniej przeze mnie poznawanych zaliczam "Grę o tron" Georga R.R. Martina. To wspaniałe uczucie móc się wgłębić w lekturę i poczuć się w jak innym świecie. Znajomi powtarzają mi, że zbyt impulsywnie reaguję, ale jednocześnie jestem bystra i pomocna. Być może to prawda, ale nie mogę się powstrzymać od uwagi, gdy ktoś mówi "włanczać". To dla mnie irytujące :). Tym akcentem chciałabym zakończyć moją krótką notatkę.
Jeżeli braliście w czymś udział, w Waszej klasie działo się coś ciekawego podzielcie się tym. Mam nadzieję, ze będzie się nam dobrze współpracowało.

Siemka! Nazywam się Mateusz Hołub, chodzę do klasy 1A. Jestem zabawny i koleżeński. Interesuję się piłką nożną, kręceniem filmów i grafiką komputerową. Od niedawna tworzę je również na stronę naszej szkoły. Wkładam w to dużo serca, żeby wychodziło jak należy. Lubię również fotografować. Jeśli ktoś chce fajną grafikę, zawsze może się do mnie zgłosić. Pozdrawiam serdecznie Gimnazjum nr 9.